הצהרת נגישות 2019-04-10T17:43:45+00:00

הצהרת נגישות

עודכן: אפריל 2019.

כללי

Sharbat-ramla.co.il שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות . Sharbat-ramla.co.il השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, נוחות ועצמאות.

נגישות ב- Sharbat-ramla.co.il

Sharbat-ramla.co.il הופכת את יישומון נגישות האתרים של UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- Sharbat-ramla.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות לנגישות תוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Sharbat-ramla.co.il על-ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.
כתב-ויתור

Sharbat-ramla.co.il ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש רצוף, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל הדפים והתכנים באתר לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זוהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

עבורכם אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן ב- Sharbat-ramla.co.il או זקוקים לסיוע עם כל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לכם.

צור קשר אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא צור קשר עם תמיכת לקוחות של Sharbat-ramla.co.il כדלקמן:

דוא"ל: shira@sharbatltd.co.il

Top